ART / Lithographs / Litograph in colors 11743465
nr 1174 3465
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Figurer på brygga. Signerad, numbered 213/300, motivet: 35x26 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Figurer på brygga. Signerad, numrerad 213/300, motivet: 35x26 cm
Sven Lidberg, Swedish painter, born 1929 in Stockholm, dead 2009.
800
SEK 700
Monday April 9 2018
at 20:15:56
150 kr
300 kr
350 kr (Robot)
450 kr
500 kr (Robot)
600 kr
Sven Lidberg
Read more about Sven Lidberg